Apartmány na prenájom

Vyskoký štandard a plná vybavenosť

Apartmány na prenájom

Stovrené pre rodinnú dovolenku

Dokonalý relax pre rodiny s deťmi

Popis spoločných priestorov

Villa Grdelina ponúka 5 nadštandardne vybavených apartmánov pristavených alebo plne zrekonštruovaných v roku 2018. Všetky apartmány sú nefajčiarske a klimatizované. Všetky majú TV a wifi pripojenie. Ponúkajú dokonalý relax pre rodiny s deťmi, páry alebo skupinky priateľov. Disponujú dvoma spoločnými práčkami, ktoré môžete kedykoľvek použiť a dostatkom priestoru na sušenie. 

Oddýchnuť si môžete aj posedením v záhrade, či na spoločnej terase, ktorá je plne vybavená na grilovanie a stolovanie pre väčšie skupiny. Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie a ich pobyt je dodatočne spoplatnený. 

Veľmi komfortné parkovanie pre 6 áut je zabezpečené pred apartmánovým domom a hosťom je poskytované zdarma. Doprava do apartmánov Villa Grdelina je možná trajektom z mesta Split a následne z prístavu v Supetare autom alebo pešou chôdzou, cca. 20 min.

APARTMÁN GRAND

Plne vybavený apartmán pre 6 ľudí s 1 prístelkou, nachádzajúci sa na prvom poschodí apartmánového domu. Terasa s posedením pre 6 hosti, poskytuje krásny výhľad na more.

APARTMÁN COMFORT

Plne vybavený apartmán pre 5 ľudí s 1 prístelkou, nachádzajúci sa na prvom poschodí apartmánového domu. Terasa s posedením pre 6 hosti, poskytuje krásny výhľad na more.

APARTMÁN SUNRISE

Plne vybavený apartmán pre 3 až 4 osoby, nachádzajúci sa na druhom poschodí apartmánového domu. Terasa s posedením pre 4 osoby poskytuje krásny výhľad na more.

APARTMÁN PANORAMA

Plne vybavený apartmán s jednou spálňou s panoramatickym vyhladom na more a rozkladacou pohovkou v obývačke, vhodný pre 2-4 osoby. Umiestnený na druhom poschodí domu.

APARTMÁN SUNSET

Plne vybavený apartmán s jednou spálňou a rozkladacou pohovkou v obývačke vhodný pre 2-3 osoby. Umiestnený na druhom poschodí domu. Balkon orientovaný do záhrady.